تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > لزوم توجه ویژه به رفع دغدغه های معیشتی اهالی رسانه


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امورعمراني استاندار قم اظهار کرد:

لزوم توجه ویژه به رفع دغدغه های معیشتی اهالی رسانه

معاون استاندار قم با تاکید بر تلاش همیشگی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه بر توجه مدیریت استان به لزوم توجه ویژه به رفع دغدغه های معیشتی اهالی رسانه تاکید کرد.

محسن بهشتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم به مناسبت روز خبرنگار، با حضور در دفتر روزنامه ایمان و نمایندگیهای استانی خبرگزاریهای فارس و تسنیم، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش خبرنگاران بر اهمیت تولید و انتشار خبر دقیق و صحیح تاکید کرد.

بهشتی با اشاره به وجه تسمیه روزخبرنگار بمناسبت شهادت خبرنگار خبرگزاری ایرنا شهید محمود صارمی، اظهار کرد: توجه به مقام شهید و ترویج فرهنگ شهادت در کنار رسالت خبری این شهید بزرگوار، دستمایه ای مناسب جهت تولید محتوای فرهنگی در این زمینه به فعالان عرصه خبر و رسانه می دهد.

معاون استاندار قم پوشش خبری در مطبوعات استان را مناسب دانست و افزود: باید در حوزه تولید خبر و انتشار عمومی اخبار استان اقدامات بیشتری صورت گیرد.

بهشتی با اشاره به استقبال مردم از کسب خبر در فضای مجازی، افزود: استمرار چاپ روزنامه ها در کنار انتشار اخبار در فضای مجازی وخبرگزاریها می تواند در پوشش همه مخاطبان اثری مهم داشته باشد.

وی برخی مشکلات و مسائل مالی در حوزه چاپ نشریات و هزینه های تولید خبر را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تعامل و اجماع بین مدیران حوزه رسانه، نشریات مکتوب و فضای مجازی در تقویت وجوه مشترک و رفع مشکلات ضروری است.

معاون استاندار قم با تاکید بر رسالت خبرنگار در انتقال انتقادات و پیشنهادات مردم و ایفای نقش کمکی به مدیران، ادامه داد:
رسانه
ها وکیل تسخیری مردم و بازوی کمکی مدیران هستند و این نقش ارتباطی بین مردم و مسئولین در بهبود وضعیت معیشت و مسائل استان بسیار اهمیت دارد.

وی بر مطالبه گری اهالی رسانه از مسئولین و مدیران تاکید و خاطر نشان کرد: قم ظرفیتهای مناسبی برای ارائه خدمات به این قشر تلاشگر دارد و ضروری است توجه ویژه ای به رفع دغدغه های معیشتی خبرنگاران صورت گیرد.


١١:٠٨ - 1398/05/22    /    شماره : ١٩٥٨٣    /    تعداد نمایش : ٧٣دفتر معاونت عمرانی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد